Ακίνητα προς πώληση στο Κοκκάρι
Το Κοκκάρι είναι ένα από τα πιο περιζήτητα παραθαλάσσια χωριά της Σάμου, γνωστό για τις παραλίες, τα εστιατόρια και τη χαλαρή νησιώτικη ατμόσφαιρά του. Πολλοί αγοραστές επιλέγουν το Κοκκάρι για εξοχικές κατοικίες και διαμερίσματα με θέα στη θάλασσα, σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από την ακτή. Δείτε παρακάτω τα ακίνητα προς πώληση στο Κοκκάρι. Αν χρειάζεστε συμβουλές σχετικά με τις τιμές, τις δυνατότητες ανακαίνισης ή τη διαδικασία αγοράς στην Ελλάδα, επισκεφθείτε τον οδηγό αγοράς ακινήτων στη Σάμο ή επικοινωνήστε με τη Samos Housing.
Contact us
Please quote property reference
Samos Housing - SH559
Contact me
Contact us
Please quote property reference
Samos Housing - SH539
Contact me
- Building For Investment, Hotel
- 1938€ / m² 690,000€
SH518 Καταπληκτικό ακίνητο Κοκκάρι
Κοκκάρι, 83100 Σάμος- Baths: 9
- 356 m²
Contact us
Please quote property reference
Samos Housing - SH518
Contact me
- Land, Lot
- 85,000€
SH460 Ακίνητο Κοκκάρι Θέα Θάλασσα
Κοκκάρι, Δημοτική Ενότητα Βαθέος, Δήμος Ανατολικής Σάμου, Περιφερειακή Ενότητα Σάμου, Περιφέρεια Βόρειου Αιγαίου, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Αιγαίου, 831 00, ΕλλάςContact me
- Farm, Houses, Land and House, Villa
- 139,000€
SH410 Ακίνητο με θέα στη θάλασσα
Κοκκάρι, Δημοτική Ενότητα Βαθέος, Δήμος Ανατολικής Σάμου, Περιφερειακή Ενότητα Σάμου, Περιφέρεια Βόρειου Αιγαίου, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Αιγαίου, 831 00, Ελλάς- 78.50 m²
Contact us
Please quote property reference
Samos Housing - SH410